احراز هویت با نرم‌افزار سیگنال

0
(0)

احراز هویت با نرم‌افزار سیگنال، کار دشواری نیست. امروز قصد داریم تا شما را با نحوه احراز هویت با نرم‌افزار سیگنال آشنا کنیم. احراز هویت، یکی از مراحل و در واقع پیش‌نیازهای حضور در بازار بورس است. برای اینکه بتوانید در بورس فعالیت کنید بایستی مراحلی را طی کنید که یکی از آنها احراز هویت است. در گذشته برای احراز هویت بایستی به صورت حضوری به دفاتر پیشخوان مراجعه می‌کردید اما، در حال حاضر با استفاده از نرم‌افزار سیگنال در هر کجایی که باشید و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانید این کار را انجام دهید. با ما همراه باشید.

 

 

شرایط احراز هویت با نرم افزار سیگنال:

برای اینکه بتوانید احراز هویت خود را ثبت نمایید بایستی یک سری از شرایط اولیه را دارا باشید. این شرایط به این صورت هستند:

 1. شخص بایستی خودش تمامی مراحل احراز هویت را تکمیل کند. برای این کار می‌توان از تلفن شخص دیگری استفاده کرد اما شخص بایستی مراحل را طی کند.
 2. شخصی بایستی حتما بالای 18 سال باشد.
 3. داشتن کارت هوشمند ملی و یا رسید آن الزامی است.
 4. شخص بایستی ثبت نام اولیه در سجام را انجام داده و دارای کد پیگیری ده رقمی باشد.
 5. احراز هویت فقط برای افراد ایرانی‌الاصل امکان‌پذیر است.
 6. تمامی اطلاعات وارد شده از شخص بایستی مربوط به شخص متقاضی احراز هویت باشد.

 

مراحل احراز هویت با نرم‌افزار سیگنال:

پیش‌نیاز اصلی احراز هویت در نرم افزار سیگنال، ثبت نام در سامانه سجام است. اگر قبل از احراز هویت در سامانه سجام ازطریق سایت ثبت نام کرده اید، مستقیما به مرحله احراز هویت بروید، در غیر این صورت ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کنید. برای اینکه از طریق نرم افزار سیگنال در سامانه سجام ثبت نام کنید به اطلاعات هویتی، آدرس محل سکونت و شماره شبای یک حساب معتبر بانکی نیاز دارید. دقت داشته باشید که تمامی این اطلاعات بایستی مربوط به شخص متقاضی باشد.

 

مراحل ثبت نام در سامانه سجام:

 1. ابتدای بر روی گزینه ثبت نام سجام کلیک کنید.
 2. کد ملی و شماره تلفن همراهی که فعال است وارد کنید و سپس بر روی گزینه دریافت کد تأیید کلیک کنید. در اینجا یک کد تأیید 5 رقمی به شماره‌ای که وارد کردید، ارسال می‌شود.
 3. کد تأیید را وارد کرده و روی گزینه ارسال کلیک کنید.
 4. در مرحله بعد، مبلغ ده هزار تومان برای ثبت نام در سامانه سجام از شما درخواست می‌شود که با استفاده از یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب می‌توانید آن را پرداخت کنید. رمز دوم کارت بانکی خود را باید از قبل فعال کرده باشید.
 5. بعد از پرداخت روی گزینه انتقال به سایت پذیرنده کلیک کنید. هرگز از دکمه برگشت مرورگر خود استفاده نکنید.
 6. سپس گزینه بازگشت به نرم‌افزار سیگنال را انتخاب کنید.
 7. ابتدا اطلاعات هویتی خود را دقیق وارد کنید. اطلاعات هویتی، بایستی کاملا مطابق با اطلاعات ثبت شده در ثبت احوال باشد.
 8. در مرحله بعد از شما خواسته می‌شود تا اطلاعات مربوط به محل سکونت و کد پستی و تلفن ثابت را وارد کنید. یک بخش تکمیلی نیز در اینجا وجود دارد که پر کردن آن یا رد شدن از آن اختلالی در روند ثبت نام شما ایجاد نمی‌کند. در صورتی که اطلاعات خواسته شده را در اختیار دارید می‌توانید این قسمت را پر کنید.
 9. در مرحله بعد بایستی اطلاعات شغلی را تکمیل کنید. آدرس و کد پستی محلی که در آن کار می‌کنید را وارد کنید و اگر محصل یا خانه دار هستید، از آدرس و کد پستی محل سکونت استفاده کنید. شغل خود را بایستی از منوی کشویی که وجود دارد انتخاب کنید. در این قسمت هم بخش تکمیلی وجود دارد که در صورت لزوم می‌توانید آن را تکمیل کنید.
 10. در مرحله بعد باید سطح دانش خود از بورس و پیش بینی معاملات در آینده، وارد کنید. اگر مایل نیستید بخش میزان درآمد و ارزش دارایی را می‌توانید تکمیل نکنید.
 11. اگر در گذشته در بازاری کد سهام‌داری برای شما ثبت شده است، میتوانید کد و بازار آن را در این قسمت وارد کنید. این کار کاملا اختیاری است.
 12. اگر مایل هستید تا کد سهامداری که در گذشته داشته‌اید وارد کنید، بایستی بر روی گزینه افزودن کد، کلیک کنید. بخش‌های حروف و اعداد کد قبلی و بازار آن را وارد کنید.
 13. در مرحله بعد، اطلاعات مربوط به حساب بانکی متقاضی را ثبت می‌کنید. امکان ثبت بیش از یک حساب وجود دارد اما بایستی این حساب‌ها به نام متقاضی و غیر مشترک باشد.
 14. شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و اطلاعات مربوط به بانک صادرکننده حساب را در این مرحله تکمیل کنید. درصورت عدم دسترسی به کد شعبه می‌توانید از طریق سایت بانک بر اساس آدرس ، به این کد دست پیدا کنید.
 15. وقتی حساب را ثبت کنید، نام بانک در کادر شماره یک و شماره حساب در کادر شماره دو نمایش داده می شود.
 16. در این مرحله شما تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد کرده‌اید. تمامی اطلاعات به صورت پیش‌نمایش، برای شما ظاهر می‌شود. آن‌ها را چک کنید و در صورت درست بودن روی گزینه تأیید نهایی کلیک کنید.
 17. بعد از کلیک بر روی گزینه تأیید نهایی، شما با پیام زیر مواجه می‌شوید.
 18. بعد از تأیید نهایی، یک کد ده رقمی پیگیری، برای شما پیامک می‌شود که برای احراز هویت الزامی است.

 

برای اطلاع از نحوه احراز هویت غیر حضوری اینجا کلیک کنید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *